Pytanie:
Wygooglowanie mojego imienia ujawnia głupie rzeczy z czasów, gdy byłem młodszy. Jestem zażenowany. Jak wpłynie to na moją przyszłą karierę akademicką?
qazed1234
2018-09-21 19:20:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem studentem studiów magisterskich na jednym z dwóch najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i wkrótce będę ubiegać się o stanowiska doktoranckie. Kiedy wyszukuję w Google moją (unikalną) nazwę, pierwszych kilka wyników jest takich, jakich można się spodziewać, moich LinkedIn, Twittera, Facebooka i niektórych stron internetowych uniwersytetu.

Jeśli jednak będziesz dalej przewijać i przeglądać strony wyników wyszukiwania Google, zobaczysz głupie posty na forum z czasów, gdy miałem 12-14 lat, oraz kilka źle napisanych pytań w Yahoo Answers z tego samego czasu. Mam teraz 22 lata, więc było to prawie 10 lat temu.

Wiem, że to głupie, ale kiedy byłem w tym wieku, nikt tak naprawdę nie nauczył mnie, jak prawidłowo korzystać z internetu, więc ostatecznie użyłem mojego pełnego imienia i nazwiska w liczba miejsc.

Nie napisałem nic obraźliwego, a moje imię nie jest obiektywnie złe, ale to tylko dziecinna głupota (memy, źle napisane historie, bzdury z Yahoo Answers i po prostu dziwne posty na forum ) i szczerze mówiąc trochę mi wstyd. Czuję, że w miarę jak będę się dalej rozwijać w nauce, będzie bardziej prawdopodobne, że ludzie będą mnie Google Google i zobaczą to wszystko, co może sprawić, że będę oceniany. Ponownie, nie jest to nic obraźliwego ani budzącego zastrzeżenia, tylko rzeczy dotyczące starego nastolatka. Łagodne, ale żenujące.

Czy powinienem to zignorować i mieć nadzieję, że wraz z rozwojem mojej kariery te stare wyniki zostaną przesunięte do tyłu w wynikach wyszukiwania Google? Czy powinienem spróbować usunąć te rzeczy z Internetu (bardzo trudne, ponieważ straciłem wszystkie te stare konta)?

Informacje, które opublikowałem wtedy, nie mają nic wspólnego z tym, kim jestem teraz zawodowo, i Nie chciałbym, żeby ludzie myśleli, że tak jest. Posiadanie unikalnej nazwy czasami wydaje się przekleństwem, a ja pogorszyłem to, będąc wyjątkowo głupim, gdy byłem młody.

Komentarze zamieszczone w odpowiedziach i wynikające z nich dyskusje zostały [przeniesione do czatu] (https://chat.stackexchange.com/rooms/83612/discussion-on-question-by-qazed1234-googling-my-name-reveals-silly-rzeczy-z-w).Przeczytaj [to FAQ] (https://academia.meta.stackexchange.com/q/4230) przed opublikowaniem kolejnego komentarza.
W Europie mamy „prawo do bycia zapomnianym”, jeśli złożysz wniosek, Google powinno usunąć wyniki zawierające Twoje imię i nazwisko.Poleciłbym również sprawdzić inne wyszukiwarki, aby zobaczyć, jak się tam wyświetlasz.https://www.google.com/webmasters/tools/legal-removal-request?complaint_type=rtbf
Cześć Qazed1234, Istnieją dwa sposoby na zrobienie głupich postów 10-letnich - jeden polega na tym, że obawiasz się, że zostaną zrobione, a drugim jest to, że stałeś się aktywny na forach internetowych na wczesnym etapie i uczyłeś się w trakcie.
Czy to możliwe, że można wiarygodnie zaprzeczyć, że osoba, która zamieściła te „zawstydzające” wypowiedzi, jest inną osobą?Czy Twoje imię jest szczególnie wyjątkowe lub niezwykłe?
Czy naprawdę pytanie „jak to wpłynie na mnie w przyszłości?”To pytanie prosi przypadkowych ludzi, którzy cię nie znają, o przewidywanie przyszłości na podstawie prawie żadnych informacji;to nie jest dobry format pytań w tej witrynie.Czy istnieje sposób, aby uściślić to pytanie?
[Odpowiedni xkcd] (https://xkcd.com/1334/).Nikt nie przechodzi do drugiej strony.
Wiem, że powiedziałeś, że zgubiłeś konta, ale czy nie ma szans, byś mógł skorzystać z funkcji „zapomniałem hasła”, aby dostać się na te konta i zmienić ich nazwy na coś, co nie jest Twoim prawdziwym imieniem?
Możesz być zainteresowany, aby wiedzieć, że możesz usunąć swoje imię i nazwisko z pytania Yahoo Answers, nawet jeśli nie możesz go usunąć.To [odpowiedź na forum pomocy Yahoo] (https://forums.yahoo.net/t5/Other-products/Deleting-questions-and-answer/m-p/346617/highlight/true#M5560) zawiera instrukcje.
Dziewięć odpowiedzi:
#1
+147
Mayo
2018-09-21 22:38:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem głęboko zaangażowany w technologie internetowe, w tym wyniki wyszukiwania. Najprostszym i najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest dodanie innych wyników wyszukiwania. Im bardziej „uzasadnione” i pozytywne wyniki, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że inne zostaną zauważone. Istnieje wiele czynników wpływających na poprawę wyników wyszukiwania, ale nadal:

  • Utwórz kolejne konto Stack Exchange ze swoim imieniem i używaj go.
  • Utwórz konta w mediach społecznościowych, używając swojego imienia i nazwiska.
  • Dołącz do grup i używaj swoich prawdziwych nazwisk (oprócz pseudonimów).
  • Utwórz konto Disqus ze swoim imieniem i nazwiskiem.

Nie musisz publikować wielu postów w każdej witrynie, ale umieść profesjonalnie treści.

Jeśli naprawdę chcesz spędzić z tym czas - otwórz inne konta z prostymi odmianami swojego imienia, uzyskując w ten sposób jeszcze więcej fałszywych wyników.

Trochę pracy każdego dnia, a wkrótce będziesz mieć setki, jeśli nie tysiące pozytywnych wyników, które pojawią się ponad innymi głupotami.

Rozszerzone dyskusje, komentarze na temat Gabu i odpowiedzi w komentarzach zostały [przeniesione do czatu] (https://chat.stackexchange.com/rooms/83600/discussion-on-answer-by-mayo-googling-my-name-reveals-silly-things-from-when-iw).Przeczytaj [to FAQ] (https://academia.meta.stackexchange.com/q/4230) przed opublikowaniem kolejnego komentarza.
#2
+133
Raghu Parthasarathy
2018-09-21 19:39:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spokojnie. Nikogo to nie obchodzi i nikt nie będzie Cię oceniał na podstawie tego, co powiedziałeś, gdy miałeś 12 lat (przynajmniej nikogo, kto miał kiedykolwiek 12 lat ...)

Masz rację, większość nie będzie się tym przejmować.Może być kilku, którzy to robią, ale prawdopodobnie i tak nie chcesz z nimi pracować.
Jeśli komuś zależy na 10-letnich postach online w ramach procesu rekrutacyjnego, OP powinien uważać się za szczęściarza, że nie będzie z nim współpracował.Ale wrzuć OP do tego samego przedziału.OP jest osobą, która martwi się, że zostanie oceniona zgodnie z tymi warunkami, więc system wartości OP jest równy ich systemowi.
@Sentinel: To nie jest uczciwe założenie.Możesz słusznie martwić się, że inni ludzie będą cię oceniać według jakiegoś standardu, bez samodzielnego wyrażania zgody na ten standard.Jeśli ktoś martwi się możliwą dyskryminacją z powodu bycia jawnym gejem, nie oznacza to, że sam jest homofobem.
@PLL Z całym szacunkiem się nie zgadzam.Próbując ominąć tych, którzy mogą cię osądzić jako np. Jawnie homoseksualnego, w zasadzie akceptujesz ich w swoim życiu.Rozpoznawanie, tolerowanie i omijanie ich jest równoznaczne z akceptacją. Innymi słowy, po co tolerować nietolerancję?
@PLL nie jest tak, że OP musi podpisać się pod standardem, chociaż w tym przypadku wyraźnie tak, ale że OP w ogóle akceptuje system wartości.Postępując zgodnie z nim, OP nadaje temu sens.
@Sentinel Ponieważ tylko prawdziwie nietolerancyjni nie tolerują nietolerancji.To jest w definicji tolerancji.
Google nie podaje nam wieku plakatu, a daty w wynikach są często niedokładne, więc jeśli nazwa OP jest dość wyjątkowa, te żenujące posty będą się pojawiać nawet za dziesięć lat.Najlepszym rozwiązaniem jest ich usuwanie wszędzie tam, gdzie to możliwe.Jeśli ma zapis swojej nazwy użytkownika i PW, nie powinno to być takie trudne.Nie?
@PaulUszak To jest semantycznie analogiczne do stwierdzenia, że tylko nienawistni nie kochają nienawiści.Myślę, że musisz ponownie przeanalizować swoją filozofię.
OP nie ma się czym martwić, o ile może uniknąć nominacji do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.:-)
@Mari-LouA Nie zawsze jest to takie proste.Istnieje wiele witryn, które rejestrują te rzeczy poza kontrolą użytkownika.
@Sentinel Gdyby istniały przepisy zakazujące bycia homoseksualistą, można by się obawiać, czy ktoś ich osądzi lub aresztuje.Troska o luz nie oznacza, że ktoś wierzy, że ludzie go robią mają rację.Oznacza to po prostu, że niektórzy ludzie mogą oceniać, ponieważ doświadczenie pokazało, że niektórzy tak robią.
@TheGreatDuck Nie zgadzam się.Troska o reakcję oznacza uleganie strachowi i do pewnego stopnia akceptację tej reakcji.Oczekiwanie luzu i wciąż obnoszenie go przed nimi bez obaw to zupełnie inny duch.
Luz @Sentinel czasami wynika z tego, że ludzie w jakiś sposób czują się niekomfortowo.Zaakceptowanie, że to przeszkadza tym ludziom i że mogą się z tym nie zgodzić, nie oznacza, że się nie zgadzasz.Oznacza to po prostu, że chcesz ich przyjąć.Niezależnie od tego, poddawanie się strachowi, jak to ująłeś, nie oznacza, że „system wartości OP jest równy ich systemowi”.Op obawia się, że wspomniana osoba może ich z tego powodu zwolnić.Próba rozwiązania tego problemu, zanim to się stanie, jest rozsądną rzeczą do zrobienia.Obnoszenie się z czymś, co może cię wyrzucić, NIGDY nie jest dobrym pomysłem.
Chyba że zajmiesz się polityką.
#3
+65
Dan Romik
2018-09-21 19:58:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zasady ochrony prywatności w Unii Europejskiej obejmują pewne aspekty prawa do bycia zapomnianym. Nie jestem ekspertem w tym, co to dokładnie oznacza, ale wydaje się, że obejmuje to prawo do tego, aby wyszukiwarki usuwały z wyników wyszukiwania pewne informacje związane z Twoim imieniem i nazwiskiem.

Tutaj jest inny strona udostępniona przez Google zawierająca dodatkowe informacje i formularz do przesyłania wniosków o usunięcie wyników wyszukiwania opartych na zasadach prywatności. Zakładam, że inne wyszukiwarki będą miały podobne procedury, aby zachować zgodność z przepisami UE.

Należy pamiętać, że te zasady obowiązują w UE. Podejrzewam, że żenujące wyniki związane z Twoim imieniem i nazwiskiem będą nadal dostępne w krajach spoza UE. Zobacz ten, powiązany najnowszy artykuł, w którym omawiany jest ten nieco kontrowersyjny problem.

Dodałem to tylko dlatego, że oświadczasz, że informacje mogą być nadal dostępne poza UE.Nie jest to celem reguły.Gdybyś nie zrobił tego komentarza, nie zrobiłbym swojego.
@op może mieć większą szansę na próbę odzyskania kont forum, o którym mowa, i edycji lub usunięcia postów.Niedawno przeprowadziłem własne „porządki Google” i odzyskałem konta na forum sprzed kilkudziesięciu lat oraz usunąłem ich zawartość.
Czy przepis UE wymaga, aby składający skargę był obywatelem UE?OP powinien to zrobić przed Brexitem.
@DanRomik Buffy właśnie stwierdziła, że RTBF jest niewykonalne przez UE.UE mogła uchwalić to rozporządzenie, ale faktycznie twierdzi, że UE ma władzę nad każdą firmą i osobą na świecie, jeśli chodzi o jego egzekwowanie, ponieważ żądają, aby firma, powiedzmy, Monrovia będzie musiała przestrzegać ich dyrektywy, jeśli obywatel UEchce, aby jego dane zostały usunięte z ich serwerów.
@WGroleau „UE nie może zmusić firmy spoza Europy do usuwania z ich serwerów rzeczy znajdujących się poza Europą”.Dokładnie na to zezwala RODO, gdy firma obsługuje klientów w Europie.
Zdecentralizowane łańcuchy bloków zakłócą zdolność wszelkich praw do dyktowania tego, co zostało zapomniane w Internecie.
@ShelbyMooreIII ktoś będzie właścicielem warstwy fizycznej bardziej niż inni.
„Gdy firma obsługuje… w Europie”.Nie mam wątpliwości, że niektóre firmy zdecydowały się zamiast tego przestać obsługiwać tych klientów.I bez wątpienia inni ignorują jakiekolwiek grzywny, wiedząc, że UE nie zamierza najechać ich kraju z tego powodu.Gdyby UE była na tyle głupia, by próbować blokować strony internetowe, ludzie i tak to obejdą.
@WGroleau niektóre firmy mogą, ale Google (i prawdopodobnie również Yahoo) zarabia zbyt dużo w Europie, aby po prostu zignorować RODO.
Google właśnie wyszukuje strony internetowe.„Głupie rzeczy” są na innych stronach internetowych.Google upadnie, jeśli spróbuje przefiltrować wyniki wyszukiwania w zależności od tego, czy osoby wymienione na stronach udzieliły Google pozwolenia na znalezienie tych stron.
@mathreadler Moja odpowiedź była skierowana na to, czego nie można całkowicie zapomnieć, a nie to, co może być rozpowszechniane w całości przez cały czas.Zdecentralizowane archiwa będą analogiczne do organizmów przetrwalnikowych, które chociaż są w stanie uśpienia, mogą zostać ożywione za tysiące lat.
@ShelbyMooreIII Przypuszczam, że masz rację.Ale skąd wiemy, że te archiwa nie zawierają sfabrykowanych informacji?
@mathreadler kryptograficzne podpisy cyfrowe dla tożsamości.I kryptograficzne łańcuchy mieszające dla rodowodu.
@ShelbyMooreIII Myślę, że jesteś zbyt optymistyczny.Taka technologia ma wiele praktycznych słabych punktów.Każdy klucz prywatny zostanie skradziony, a sfabrykowane informacje mogą się przedostać. Z Twoim imieniem i nazwiskiem (lub kimkolwiek, kto był właścicielem klucza prywatnego).
@mathreadler Nie zamierzam wyrażać braku szacunku, ale to niesamowite, jak naiwni są większość ludzi.Domyślnie wolisz zamiast osobistej odpowiedzialności [podróbki globalnej mafii] (https://gist.github.com/shelby3/de2c8371beb8b871fa3de0cc72f46afe) tożsamości online poprzez zniewolenie internetowych potworów.[Myślę, że to nie nadchodzi] (https://www.quora.com/What-will-happen-to-the-United-States-if-Chinas-technology-continues-to-advance/answer/Mas-Miwa/comment/ 74507759).Prosimy o uważne przeczytanie mojego połączonego zasobu bez uprzedzeń, które zwykle przesłaniają czytelnikom prawdę.
@ShelbyMooreIII Wydaje się, że rozmowa przenosi się do jakiejś przerażającej krainy fantazji.Czasami lubię fantasy, ale wolę to w moich grach komputerowych.
@mathreadler fantazją jest twoja wiara, że rzeczywistość jest fantazją.Odrzucenie faktów nie pomoże.Ale naprawdę uważam, że to bezcelowe.Wolny rynek dba o edukację tych, którzy chowają głowę w piasek.
@ShelbyMooreIII Ci, którzy potrzebowaliby „edukacji”, zwykle nie są zbyt podatni na tę „edukację”.Wolny rynek wykorzystuje zatem głównie zasoby, aby upewnić się, że inne zasoby nie zostaną wykorzystane.Nie wydaje mi się to zbyt ekonomiczne.
#4
+40
MonkeyZeus
2018-09-21 22:23:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To pytanie jest zdecydowanie bardziej pytaniem o zarządzanie reputacją online, więc moja jedyna rada to zapiąć pasy i spróbować anonimizować swoje przeszłe działania.

Oto kilka sugestii:

  • Zmień swoją nazwę użytkownika na tych forach i usuń szczegóły profilu
    • Często powoduje to globalną zmianę nazwy we wszystkich Twoich postach
  • Skontaktuj się z forami i poproś o nie aby usunąć powiązanie swojego konta z postami; Stack Exchange robi to, więc mam nadzieję, że inni też mogą.
  • Usuń / edytuj stare posty, jeśli możesz
  • Usunięcie konta może czasami anonimizować stare posty, ale niektóre witryny mogą zachować Twoją nazwę użytkownika link do profilu

Ostatecznie, zakładając, że nie opublikowałeś niczego nielegalnego lub bigoteryjnego, to raczej nie wróci i nie będzie cię prześladować; jeśli nie zdecydujesz się zostać politykiem, WSZYSTKO zostanie użyte, aby cię oczerniać.

To dobra sugestia.Jakaś podejrzana witryna dodała użytkownika o moim imieniu bez mojego pytania, a ja zmieniłem nazwę użytkownika, zanim spróbowałem go usunąć.
#5
+18
Buffy
2018-09-21 19:39:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Cóż, bądź pewien, że nie jesteś sam. Rzeczy, które robią dzieci, były w przeszłości niewidoczne, ale teraz już nie. Teraz całe twoje życie jest widoczne dla każdego, kto patrzy.

Ogólnie jednak, o ile to, co zrobiłeś lub powiedziałeś, nie jest naprawdę okropne, zrobi niewiele więcej niż uniesienie brwi lub wywołanie śmiechu. Ludzie na ogół zdają sobie sprawę, że w końcu dorośniemy, a osoby starsze od ciebie, których przeszłość jest mniej widoczna, również spojrzą wstecz na własne słabości.

Ale jeśli w wieku 15 lat chwaliłeś się, że lubisz wysadzać żaby petardami, możesz potrzebować wyjaśnienia, dlaczego to już nie to samo ty .

Mówiąc bardziej ogólnie, uważam jednak, że społeczeństwo powinno w większym stopniu uwzględniać prywatność osobistą, zwłaszcza w przypadku osób, które nie są jeszcze oficjalnie dorosłe. Wydaje się jednak, że nikt nie ma na to dobrych rozwiązań poza nadzorem rodzicielskim. Z pewnością serwisy społecznościowe nie są zainteresowane Twoją prywatnością, gdy ich model biznesowy zależy od wykorzystywania informacji o Tobie.

Do czego zmierzałeś, mówiąc, że „społeczeństwo musi bardziej brać pod uwagę prywatność”?
Tak, myślę, że ta odpowiedź nie jest właściwym miejscem do sugerowania, że społeczeństwo musi się zmienić.To trochę wykracza poza zakres pytania: P
Jaki jest problem z wysadzaniem żab (małych mózgów) za pomocą petard?Czy nie powinienem używać trucizny lub buta do zabijania owadów, na przykład przenoszących choroby.Czy nie powinienem jeść mięsa, ponieważ wymaga to zabijania zwierząt?Zrozumiałem, jak formułować ostrożną opinię o osobie, która obdziera żywcem koty ze skóry lub w inny sposób maksymalizuje ból innego stworzenia.Wysadzanie żab może być po prostu eksperymentem uczącym się „co by było, gdyby” lub testosteronem u młodych chłopców.I dość często są zgniatane przez koła samochodów i tak nieumyślnie.
Zrównujesz wszystkie zabijanie zwierząt, ale nie wszystkie te przykłady są porównywalne.Wydaje się całkiem rozsądne, aby mieć bardziej negatywną opinię o kimś za wysadzanie żab niż za zgniatanie owada butem, nie mówiąc już o jedzeniu mięsa.Ogólnie rzecz biorąc, motywacja, dlaczego robimy coś, ma znaczenie, a niektóre psoty z dzieciństwa mogą wzbudzić krytykę, nawet jeśli nie obejmują one zabijania jakichkolwiek zwierząt.
#6
+7
Ángel
2018-09-23 04:41:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chociaż polecam punkt, o którym wspominały inne odpowiedzi, posiadania większej liczby (nie zawstydzających) wpisów internetowych z Twoim imieniem (może to być wszystko, od wpisów na blogu po dyskusje na listach mailingowych), coś, o czym nie wspomniano, to ludzie szukający Cię w Internecie nie będą wiedzieć, że plakat Yahoo Answers to doktorant .

Jasne, masz bardzo unikalne imię, ale ... jesteś pewien, że nikt inny na Ziemi nie nosi tego imienia? Czy ludzie, którzy Cię szukają, w to wierzą?

Podczas wyszukiwania czyjegoś nazwiska w Internecie często zdarza się, że oprócz tego, którego się spodziewasz, znajduje się jeszcze ktoś o tym imieniu - które wyraźnie jest inne - żyjący po drugiej stronie globu (i być może nikt inny, tylko te dwa wyniki). Następnie są wyniki, które mogą odnosić się do szukanej osoby lub nie, w których, jak sądzę, będą pasować wszystkie te zawstydzające wpisy, chyba że umieścisz tam dodatkowe szczegóły, takie jak lista szkoły lub miejsca, w którym mieszkałeś.

Osoby, które naprawdę dużo przeglądały w poszukiwaniu wpisów z Twoim imieniem i nazwiskiem, dojdą do wniosku, że może powiedziałeś jakieś głupie rzeczy dziesięć lat temu.

Spodziewam się, że co najwyżej dostałby pytania od innych młodych kolegów dla zabawy ( czy jesteś Mxyzptlk, który powiedział 2 + 2 = 5? ), w którym momencie to do Ciebie należy potwierdzenie, że opublikowałeś te posty ... lub nie, w końcu, jak byś pamiętał, gdybyś 10 lat temu zamieścił posty z odpowiedziami na Yahoo, nawet jeśli wspomina o nazwisku podobnym do twojego?

qazed1234 może nawet w tym pomóc, tworząc fałszywe konta, używając swojego prawdziwego imienia i nazwiska, ale fałszywych zdjęć, narodowości, zainteresowań itp. Zwiększy to prawdopodobieństwo istnienia kogoś o tym samym nazwisku.
#7
+6
Cliff AB
2018-09-22 00:19:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Z tego, co opisałeś, nie martwiłbym się tym zbytnio. Gdybyś szczerze angażował się w publiczne dyskusje, zanim opanowałeś umiejętność wyartykułowania prezentacji, osobiście uznałbym to za coś pozytywnego, a nie negatywnego. Ale bardziej prawdopodobne jest, że nigdy nie będę przeszukiwać zdalnych forów w poszukiwaniu kandydata, z którym rozmawiam.

Mając to na uwadze, myślę, że bardzo proaktywnym środkiem, który można by podjąć, jest po prostu zbudowanie profesjonalnej witryny internetowej. Jeśli interesuje mnie ocena wkładu zawodowego danej osoby, to jest to pierwsze i najprawdopodobniej ostatnie miejsce, w którym ich będę szukać; Dochodzi od razu do rzeczy i zazwyczaj przekazuje dokładnie, jakie umiejętności techniczne mają (lub nie mają). Jeśli przeprowadzam z Tobą wywiad, nie obchodzi mnie, czy w wolnym czasie nurkujesz w powietrzu, chcę wiedzieć, jakie są Twoje zainteresowania badawcze i jak dobrze przekazujesz informacje techniczne. Witryna internetowa to świetne miejsce, aby to pokazać.

Jako anegdota mam też unikalną nazwę (jedyną na świecie) i przez długi czas, jeśli mnie wygooglowaliście, moja witryna była pierwszym wynikiem, który się pojawił i niektóre wydarzenia sportów walki, w których brałam udział in wyskakuje na pierwszej stronie wyników wyszukiwania (teraz jest znacznie niżej). W tamtym czasie byłem trochę zawstydzony, ponieważ czułem, że to trochę nieprofesjonalne. Wiele osób, które przeprowadzały ze mną wywiady, znało zawartość mojej strony internetowej. Żaden z nich nie znał wydarzeń sportowych.

#8
+4
Ooker
2018-09-23 09:44:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest to problem polegający na niemożności zmiany perspektywy z Twojej perspektywy na inną. Wybierz osobę, którą chcesz teraz znać i wygoogluj jej imię, czy nawet przewinąłbyś do dołu strony? Nie. Wystarczy kilka pierwszych wyników, aby przytłoczyć Twój umysł. Nawet jeśli przeczytają wszystko o tobie, poczują się bliżej ciebie, a nie kpią.

Dzięki możliwości postawienia się na miejscu innych, możesz oderwać się od swoich emocji i iść dalej .

Zobacz więcej:

To, czy ktoś „przewinie na dół strony”, z pewnością zależy od tego, czego szuka.Przypadkowe wyszukiwanie w Google być może nie ujawni negatywnych materiałów, ale sprawdzenie przeszłości przez potencjalnego pracodawcę może.
Jest to możliwe, ale myślę, że nawet potencjalny pracodawca może być zbyt zajęty, aby sprawdzić całą drogę
@Ooker Jeśli są zbyt zajęci, nie oznacza to, że całkowicie przestaną sprawdzać.Prawdopodobnie oznacza to, że raczej zaczną kontaktować się z innymi w celu *** sprawdzenia ich ***, jak już to robią w pewnym stopniu, korzystając z firm doradczych i rekrutacyjnych itp.To, jak będą pracować, zależy od ich właścicieli i nie oczekuj, że będzie to przejrzyste.
@mathreadler co, myślałem, że firmy konsultingowe i rekrutacyjne są dla osób niebędących naukowcami?
@Ooker Widziałem kilka stanowisk post doc ogłoszonych przez takie firmy.Nie zdziwiłbym się, gdyby zakres ten miał wzrosnąć również w przyszłości.
@mathreadler niezależnie od tego, że prawdopodobnie będą patrzeć na datę podczas oglądania materiału.Posty sprzed 10 lat, które są „głupie i przypadkowe, a czasem trochę niespójne”, nie są właściwie oznaką ostrzegawczą dla pracodawcy.
@TheGreatDuck rzecz w tym, że to może nie być ostrzeżenie dla pracodawcy.Ale kandydat może nigdy nie zostać przedstawiony pracodawcy, ponieważ jest odfiltrowywany jako nieprofesjonalny lub coś takiego, zanim do niego dotrze.
@mathreadler To omija mój punkt widzenia.Mówię, że ktokolwiek ogląda te strony, powinien patrzeć na daty.Jeśli nie, to nieuchronnie przefiltrują ludzi po prostu dlatego, że mówią ... grał w Roblox jako dziecko i robił głupie gry.Dzieci są domyślnie nieprofesjonalne.Oczekiwanie stanowisk zawodowych w tym wieku po prostu utknęło w martwym punkcie i przesadzi z ich wynikami.To niepraktyczne.
#9
  0
Crowley
2018-09-25 20:04:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zrelaksuj się.

To, co robiłeś w wieku 12 lat, to połowa twojego czasu tutaj. Wkrótce stanie się trzecią, kwartał nieco później itd.

W tym czasie będziesz zasilać Internet nowymi i bardziej odpowiednimi treściami, a posty o niskiej jakości staną się bardzo przestarzałe i nie będą dla ciebie szkodliwe. Jeśli ktoś spróbuje zagrać tą kartą w kłótni, możesz to umniejszyć, mówiąc: „A byłeś geniuszem w wieku 12 lat? - stare ja może się do ciebie odwrócić, jest bardzo poważnym złym zachowaniem i nadal można je odrzucić jako „wyciągnąłem z tego lekcję”.

To jest część dorastania i uczenia się. Jeśli się nie nauczysz, nie poprawisz się. To, co faktycznie się z Tobą dzieje, to ocenianie Twoich starych postów napisanych z 12-letnią wiedzą i 12-letnimi umiejętnościami według kryteriów dostosowanych do aktualnej wiedzy i umiejętności 24-latka. Upewnij się, że po 10 latach zobaczysz swoją dzisiejszą pracę, z której jesteś dumny, z tymi samymi emocjami, co starożytne posty znalezione przez Google.

Jeśli masz zamiar zostać oceniony przez rozsądnego osobę, którą będą wiedzieć i zignorować. Jeśli ocenią Cię z powodu Twoich 20-letnich postów, jest to dla Ciebie mocny argument, aby nigdy więcej ich nie spotkać.

Ale szukanie w Google potencjalnych przyszłych pracodawców to rzecz.
@PeterMortensen Jak już wspomnieliśmy inni, jeśli ktoś żyje w internatach i dorasta, to stara posta, o którą martwi się OP, zostanie pochowana w stosie ostatnich postów itp. I znowu, pracodawca zaniepokojony twoimi stanowiskami 20 lat temu jest pracodawcą, którego nie jesteśchcesz pracować.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...